dimanche 7 octobre 2012

3 Ay Ücretsiz Ürün Anahtarı ile Norton 360 2013 İndir

3 Ay Ücretsiz Ürün Anahtarı ile yükle Norton 360 2013 - Norton ürünleri dünyanın en kaliteli güvenlik ürünleri olarak kullanılan ve bu yüzden olan Norton Internet Security 2013 seri halinde anahtar ve sanat devlet Norton Antivirus 2013 ücretsiz lisans anahtarlarını da zaman sunulmaktadır müşterilere zaman. Bu ürünleri kullanarak da tamamen kendi sistemini fro virüsler, korsanlar, Truva atları atlar ve siber suçluların güvence altına alabilirsiniz. Bunların hepsi içeriye giren ve çıkan trafik de izlenebilir böylece de ürün güvenlik duvarı seçenek eklemek bu kez. Ayrıca bulut teknolojisi kolay bu yazılım için bir şeyler yönetmek için yapar. 
Norton 360 version 2013

Nasıl 3 Ay Ücretsiz Ürün Anahtarı ile Norton 360 2013 almak

Zaten Norton sadece onun şaşırtıcı antivirüs yazılımının yeni bir sürümünü yayımladı ve yeni ve mevcut müşterilerine 90 günlük ücretsiz lisans anahtarlarını uzağa veriyoruz bu yüzden, bildiğiniz gibi. Promosyon lanet basittir, yapmanız gereken tüm aşağıda verilen linki birinden yazılımı indirmek ve herhangi bir seri anahtar olmadan yazılım yüklemek. Eğer yükledikten sonra yazılımı e-posta yoluyla etkinleştirmek ve bu kadar. Burada özel herhangi bir şey sunmak gerekmez.
Bu sürümler, yeni PC'de tam koruma keyfini çıkarabileceğiniz anlamına geliyor Microsoft Windows 8 son sürümü ile tam uyumludur.

Önceki Norton 360 Promosyonlar

Şaşırtıcı önceki Norton 360 versiyon 5 Kampanyalar halen çalışan ve aynı zamanda alabilirsiniz Norton 360 versiyon 5 ücretsiz ürün anahtarlarını herhangi bir sorun hakkında.

Norton 360 2013 Özellikler

Norton artık hemen hemen tüm ürünler için bulut teknolojisini kullanıyor ve ürün kalitesini yenmek için neden onun neredeyse imkansız önce de söylediğim gibi. Bulut teknolojisi tüm kullanıcı bilgisayarları, böylece özel bir ağ üzerinden bağlı bir bilgisayara da ağdaki diğer sistemlere koruyabilirsiniz böylece Norton ağa bildirim sona erecek daha bazı virüs veya Truva atı bulaştı zaman.
Savunma korsanları ve siber suçlulara karşı uzun süre dizüstü bilgisayarınızı koruyabilirsiniz sadece ana yöntemdir. Onlar görünmeyen tehditlere karşı dizüstü bilgisayarınızı korumak için dört savunma katmanları kullanıyorsanız nedeni budur. Bilgisayarınıza dosya ve önemli klasörleri görmek mümkün olmayacaktır böylece araya Bu katmanlar korsanlara karşı ilk savunma hattı oluşturur.
Lütfen sisteme etki uğradıktan sonra virüsten koruma yazılımı virüsleri ortadan kaldırır Onun önemli değil. Gerçek şey yazılım online tehditlere karşı önde düşünüyor ve Norton özel yeni ortaya çıkan tehditleri engellemek üzere tasarlanmış SONAR Davranışsal Koruma sistemi kullanır bu yüzden olmasıdır. Onlar dosyası yürütme zaman sistem belleği çalıştırmak dosyaların davranışını tanımlayarak virüsleri tespit edebilir.
Facebook yıldır internet üzerinde herhangi bir diğer sosyal ağ daha fazla popülerlik kazanmak ve bilgisayar korsanları da amaçlarına ulaşmak için onu hedef yüzden 'bulunuyor. Onlar Facebook çizelgesi durumu yardımıyla virüs yaymak ve hiç arkadaşı Durumunuzu okur ve onun bilgisayarı anında bu virüs tarafından etkilenmiş olabilir daha bağlantıyı takip çalıştığınızda bunu. Onlar Facebook hesabınız aracılığıyla sahte durum güncellemeleri yayarak korsanlara durdurmak için bu sürümde nihai güvenlik koruması kullanıyorsanız Demek bu yüzden.

Ekran Görüntüsü

Norton 360 version 2013 screenshot
Ne hackerlar bilgisayarınıza kesmek ve bitmiş olacak ve bu şekilde aracılığıyla tüm paranızı çözebilir daha tüm önemli verileri, dosyaları, klasörleri, banka bilgileri, kredi kartı ve excel dosyaları silinmiş eğer. Harici sabit sürücü için tüm veri yedekleme için onun daha iyi düşünme Peki ya bir bulut depolama alanı. Yani bu şirket yol alır ve tüm diğer antivirüs yazılım üzerinde ekstra kenar verir yerdir.
Lot insanların Norton internet güvenlik yazılımı kendi bilgisayarlarına yavaşlatmak eğilimindedir ve çok can sıkıcı hissediyorum nerede olduğunu söylüyorlar zaman var. Windows varsayılan kayıt defteri değiştirme iyi bir seçenek değildir ve size sistem kurmak hemen hemen tüm yazılım programları yanlış yapmak nerede olduğunu. Genellikle gibi önemli Windows kayıt defteri anahtarlarını onlara windows başlattığınızda program çalıştırmak için kullanılan bir start-up programı dosyaya özel bir bağlantı eklemek değişiyor.
Ebeveynler her zaman internet üzerinde yapıyorsun ve genellikle çocukların çevrimiçi network oyunları oynarken vakit onları hayal kırıklığına ne onların çocukları hakkında endişe edilmektedir. Yani onun kendi çocuklarının onlar online yapıyor ve nasıl yasadışı hizmetlerini kullanarak, onları durdurmak için ne bakmak için anne-babalar için neredeyse gerekli. Onlar çevrimiçi tehditlere virüsten yerleşik olması gerektiğini böylece onun önemlidir ebeveyn kontrolü özelliği durdurmak mümkün olmayacaktır çünkü Ebeveyn kontrolü çoğu zaman işe yaramıyor.
Norton da neredeyse diğer özellikleri gibi gerekli olduğu yeni bir şey icat etti. Bu Anti-phishing teknolojisi kolay windows işletim sistemi tarafından istenen ve bilgisayar korsanları tarafından gönderilen bu paketler arasında ayrım yapmak için yapar. Eğer onların tuzaklarına düşmek ve onlara para kaybetti böylece Genellikle siber suçluların e-postalar Phishing kullanın. Onlar şeyler bile daha zor sizin için yapar aynı ad ve e-posta adresi kullanmayı deneyin.

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire

Nous vous invitons ici à donner votre point de vue, vos informations, vos arguments. Nous refusons les messages haineux, diffamatoires, racistes ou xénophobes, les menaces, incitations à la violence ou autres injures. Merci de garder un ton respectueux et de penser que de nombreuses personnes vous lisent.
La rédaction

Messages les plus consultés

Inscrivez-vous à notre newsletter pour recevoir les nouveaux articles